Winfree Bryant Middle School principal’s list, honor roll

Winfree Bryant Middle School principal’s list, honor roll
May 6, 2014

Principal’s List

Sixth Grade

Claudia Aucoin, Slone Carr, Nathan Mangrum, Teneisha McCathern, Johnson Phung, Chandler Pruett, Micayla Sutton, John Vastola, Madeline Walker and Bibiana Zermeno.

Seventh Grade

Nicole Bashour, Catherine Batcheler, Gennifer Bennett, Isaac Bland, Benjamin Brashear, Christina Brenner, Thomas Bryan, Presley Bush, Daniel Caleron, Abigail Chance, David Chen, Ethan Crowell, Veronica Dinnell, Briana Downs, Anna Dozier, Malachi Frewin, Alison Grant, Ellie Hutchings, Israel Irizarry, Mary Minter, Benjamin Nixon, Jacqueline Ottinger, Kaetlyn Ragan, Braden Reece, Makayla Shattuck, Mattalyn Smith, Bently Spicer, Jackson Stafford, Olivia Teague, Jaelin Truong, Halen Tyler, Alaina Walsh and Melissa Whitmer.

Eighth Grade

Jennifer Bayne, Emily Caruana, Olivia Caruana, Noah Chance, Jessica Chen, Shivam DeSai, Shivani Dixit, Allie Dozier, Nicholas Duke, Caleb Durham, Hailei Gibson, Ashley Grimes, Taylor Herndon, Keely Hicks, Megan Jaselskis, Macy Lee, William McRae, Samantha Newton, Kathryn Pittman, Madelyn Poteet, Makeya Prince, Makiah Prince, Danielle Redmond, Gabriella Tecson, Victor Vega, Lauren Walker, Andrew Willis, Briawna Wood and Rayna Woodard.

Honor Roll

Sixth Grade

Collin Aucoin, Ashlyn Baker, Bryson Blackburn, Brandon Bozza, Grace Bruce, Madison Bumbalough, Autumn Calvo, Cameron Carr, Justin Collins, Jacob Creighton, Mario DeLaCruz, Bryli Evans, Alex Faircloth, Robert Finch, Joseph Fowler, Braden Fuller, Starlyn Gallardo, Mikasha Gilliam, Dylan Harris, Andrew Horan, Iseli Irizarry, Sam Lewis, Rocsana Martinez-Pantaleon, Dalton Massey, Aleksandr McGovern, Austin Morphis, Kathryn-Alice Orr, Damy Ortiz, Aubrey Perry, Olivia Powers, Rebekah Rushing, Camille Shipp, Devin Shotwell, Elizabeth Shreeve, Matthew Shreeve, Matthew Simmons, Kourtney Sims, Lora Smith, Emma Stone, Kathy Vo, Preston Wilee and Derrick Willey.

Seventh Grade

Anthony Alfaro, Nicholas Allison, Eathan Barnhart, Christopher Bennett, Alexa Borcherding, Ronan Briscoe, Parker Burch, Jared Campbell, McKenzie Carlton, Alison Caruana, Alex Damian-Gomez, Joshua Davis, Kameron Davis, Tinessa Davis, Grace Durham, Hannah Forkum, Melanie Fultz, Diana Garcia-Ortiz, Alex Hagerman, Teagan Hedrick, Alexis Johnson, Jonathan Licon, Rachel Lindsey, Leandra Luckey, Juanita Luna, Isabella Magana, Leonardo Martinez, Ashlyn McCaleb, Andrew Miller, Trent Mitchell, Jazmin Niniz, Michael Pacheco, Riley Painter, Watson Palmer, Racheal Pellerin, Valeria Perez, Abigail Phillips, Amari Reid, Jonquil Robinson, Nolan Rolley, McKenna Sanford, Emily Smith, Aliyah Stevenson, Rachel Tarpley, Emerald VanNus, Jade Walker and Nataleigh Wallace.

Eighth Grade

Carlos Altamirano, Taylor Anderson, Kyla Apple, Jeremiah Arnold, Kene Aruh, Kito Aruh, Mason Aucoin, Logan Baker, Nathaniel Basner, Kamryn Boyd, Jackson Bryant, Allison Burruss, Dallas Cornish, Nathan Counts, Savannah Felts, Lauren Fox, Makayla Goode, Cameron Griffith, Adriana Heinz, Chelsea Henry, Trinity Hofmann, Victoria Jablonski, Zachary Johnson, Racheal Jones, Jason Kintzler, Emily Lee, Cody Loayza, Katherine Malash, Annie Mallory, Migielangel Martinez, Madison Moles, Anna Muktikar, Kemon Neuble, Michaela O’Connell, David OHanlon, Maleigha Oldham, Glendaliz Ortiz, Andrew Owen, Adyson Palmer, Kali Pate, Ayanna Perry, Mattie Post, Vidishakumari Prajapati, Evan Redic, Ahreanna Reid, Matthew Shoemaker, Katelyn Smith, Kent Smith, Savannah Smith, Autumn Speck, Morgan Taheny, Jillian Tramel, Maley Turley, Israel Vega and Madeline White.

Log in or sign up to post comments.