Lebanon High School principal’s list, honor roll

Lebanon High School principal’s list, honor roll
May 13, 2014

Principal’s List

Ninth Grade

Nicholas Anderson, Theresa Anderson, James Baird, Brooke Bishop, Catherine Black, Jacob Bradford, Matthew Brotherton, Aleigha Buhler, Chase Burleson, Rebekah Burns, Makenzi Coe, Joshua Crook, Alexis Cummins, Sydney Day, Gavin Dies, Gavin Duvall, Olivia Fesler, Alexis Frye, Amanda Gammon, Brianna Garza, Caitlin Glover, Isabel Gordon, Rachael Gracyalny, Dakota Grauherr, Christina Greer, Emma Hall, Sydney Hallums, Morgan Harmon, Fiona Hayward, Emily Hines, Daniel Holmes, Dakota Hudson, Kaleb Jock, Anna Kline, Taylor Lindsey, Cheyenne Lowry, Jacob Maynard, Kaytlin Maynard, Myeshia McCathern, Morgan Murray, Olivia Ortiz, Clay Palmer, Kathryn Ray, Christopher Rittenberry, Xavier Robertson, Kayla Rodrigues, Nicholas Sanders, Madison Sawyer, Morgan Schaetz, Dalton Smith, Autumn Travis, Veronica Webb, Logan White, Demarcus Williams, Anne‑Marie Wilson, Haylee Wilson, Mason Winfree, Paige Wrye and Mackenzie Zychal.

10th Grade 

Cody Adams, Christopher Allums, Matthew Andrews, Danielle Angle, Erin Arnold, Katheryn Arnold, Sarah Aubuchon, Alexis Bazydola, Kayla Beal, Jonah Bean, Peyton Bell, Danielle Berkowitz, Lauren Bond, Victoria Brandt, Cynthia Brown, Justin Brown, Kendra Brown, Kellie Collins, Tayla Courage, Sabrinna Daniels, Chassity Dunn, Allana Funderburk, Taylor Gann, Amanda Greene, Christian Haffner, Caroline Hendrick, Becky Hokanson, Shelby Lane Howell, Eric Huerta Perry, Delaney Jablonski, Nicole Jeffries, Morgan Jones, Shelby Jones, Caroline Keel, Taylor Kees, Jennie Langford, Nathaniel Lankford, Bryce Lester, Joze Lindquist, Samantha Locke, Veronica Luna, Danielle Manning, Anna Martin, Clyde Martin, John McDearman, Austin L. Montgomery, Austin V Montgomery, Tyler Montgomery, Joseph Mulaski, Zhou Ni, Tyler Oakley, Caroline Osier, Nicole Painter, Krishana Patel, Coraneashia Pitts, Dustin Powell, Whitten Robertson, Sarah Rollins, Destinee Rushing, Brianna Schock, Elizabeth Schroeder, Mackenzie Scott, Bailey Sells, Kara Shoemaker, Hannah Simmons, Brianna Stamps, Jarren Stewart, William Stewart, Caitlyn Strickland, Jacob Sword, Kortney Szych, Leanna Tanner, Lauren Tomlinson, Kori Tondreau, Joy Gabbi Vanatta, Conner Vastola and Pamela Warden.

11th Grade

Anna Bayer, Melissa Bohrman, Zachary Bolt, Samantha Brasher, Mark Britt, Karen Brown, Lucas Buchanan, Daniel A Cassetty, John‑Robert Chase, Alissa Crosslin, Griffin Duvall, Miranda Earnhardt, Cierra Ellett, Jacob Felkins, Whitley Garner, Brianna Garvin, Courtney Gesing, Claire Grant, Andrew Grimes, Tationia Harris, Neely Haskin, Jacques Hatcher, Kyle Hilderbrand, Derek Holmes, John Huddleston, Andrew Keil, Aaron Kintzler, Gloria Martinez, Noe Mecina, Blakely Morgan, Darren C Morse, Yudith Mota, Brittany Nagelhout, Milan Parekh, Grant Partlow, Darshan Patel, Harshil Patel, Sabrina Peterson, Jamie Reed, Christine Rosalez, Shelby Rountree, Dinesha Seay, Samuel Shields, Courtney Smith, James Snyder, Vannasith C Souksavong, Taylor Todd, Mercedes Townsend, Paul Tribble, Morgan Tungate, Andrew Washburn, David West, Veronica White, Tenancy Wilke, Marqualis Williams and Valerie Winfree.

12th Grade

Adrienne Akin, Heather Allmond, Katlin Alvarez, Samantha Anasky, Christopher Aubuchon, Kaelyn Baird, Autumn Baldwin, Kaylynn Baskin, Jordan Benford, James Bessire, Alex Britt, Terriana Brown, Rachel Bryant, Cassidy Carey, Delanie Carmack, Jackelyn Carrillo, Nichole Contreras, Rachel Davis, Kristen Dedman, Mallory Doyle, Chelsea Driver, Jesse Eisenstein, Jasmine Ellis, Brandon Estes, Tori Flatt, Rachael Fry, Lauren Hall, Hernan Hernandez, Amber Heston, Benjamin Hickson, Nichole Hill, Taylor Holland, Dallas Jones, Rebecca Lening, Aaliyah Mitchell, Alexander New, Sarah Obeidalla, Emilie Prindiville, Maricruz Ramirez, Brittany Risko, Joshua Rittenberry, Heather Sandefur, Luis Santos, Tabitha Scott, Kristal Shackelton, Steven Sheffey, Jodie Sloan, Alexia Smelcer, Sierra Speck, Sarah Stacey, Ashley Stroud, Shelby Wheeler, Hope White and Kelsey Yarbrough.

Honor Roll

Ninth Grade

Alexis Abston, Matthew Anasky, Theresa Anderson, Hannah Averitt, Sydney Becht, Edi Benitez, Julia Benton, Jennifer Betz, Zackary Bledsoe, Josie Boston, Jacob Bradford, Devin Braswell, Matthew Brotherton, John Bryan, Mckenzie Bryant, Aleigha Buhler, Kayleigh Calvo, Deanna Carmack, Olivia Carr, Emily Clark, Ann Cook, Haylee Corbin, Alexis Hogan, Tyler Holbrook, Rebecca Holder, Shelby Holiman, Jenna Holland, Daniel Holmes, Travis Jackson, Cortlyn Johnson, Demi Johnstone, Zayda Juarez, John Kelley, Jim Lambert, Bailee Lamoreaux, Shalinda Longbrake, Isabell Lopez, Cheyenne Lowry, Kyle Machado, Leah Macias, Destinee Magley, Kaytlin Maynard, Myeshia McCathern, Adam McDonald, Brittany Morrison, Maureen Cotter, Thea Cox, Alexis Cummins, Skylar Davenport, Kaleb Dillon, Abigail Durbin, Cortny Edmonds, Amber Evans, Brian Evins, Jarrett Folkerts, Cloe Garner, Austin Gee, Grant Gentry, Haley Glaskox, Cheyenne Granstaff, Renial Haffner, Sydney Hallums, Dawson Hamilton, Cobe Hampton, Reginold Hatcher, Sarah Hayes, Hayden Hittle, Emma Naylor‑Jackson, Aaliyah Netherton, Nadeja Odom, Cameron Oliver, Colten Otis, Robert Owen, Clay Palmer, Zachery Patton, Austin Plumlee, Chylee‑Ann Plunkett, Lauren Pope, Victor Quinonez, Colton Ragsdale, Kathryn Ray, Austin Reynolds, Eric Rhodes, David Richey, Caitlin Roberts, Xavier Robertson, Kayla Rodrigues, Bransford Rogers, Meghann Rutherford, Ana Santos, Morgan Schaetz, Sean Sesnan, Caleah Shannon, Dylan Shaw, Parker Sheffey, Jillian Sink, Anna Smallwood, Sierra Smith, Dalton Squires, Samantha Tarpley, Samantha Torres, Zachary Walker, Michael West, Logan White, Briana Williams, Anne‑Marie Wilson, Paige Wrye, Micheal Yancey, Cameron Young, Letherio Zeigler and Julia Zesk.

10th Grade 

D’Aqcus Alexander, Naudija Allen, Christopher Allums, Matthew Andrews, Erin Arnold, Katheryn Arnold, Donald Baker, DuVwon Baker, Marisol Barrera, Toni Barrett, Tony Barrett, Jonah Bean, William Belcher, Peyton Bell, Elizabeth Betancourt, Sarah Bradford, Ivy Brown, Kendra Brown, Morgan Bruce, Junn Caballes, Nathaniel Campbell, Bridgit Carroll, Savannah Carter, Nadia Cheesman, German Cruz, Jordyne Denney, Chassity Dunn, Nestor Esquivel‑Garcia, Kaylee Estrada, Jacob Fellman, William Finch, Suketta Fite, Katlyn Gann, Taylor Gann, Hayley Gatlin, Felicity Greene, Shontell Hardy, Elvis Hernandez, Whitney Hight, Austin Holland, Shea Holmes, Kolton Hubbard, Eric Huerta Perry, Stephanie Hunn, Delaney Jablonski, Timothy James, Clayton Jaselskis, Nicole Jeffries, Molly Jennings, Briana Johns, Caroline Keel, Taylor Kees, Cierra King, Ryan Ladd, Jennie Langford, Bryce Lester, Joze Lindquist, Veronica Luna, Mary McClendon, Austin L Montgomery, Tyler Montgomery, Alexis Nelson, Kobe Neuble, Adrienne Ogaz, Joshua Park, Joseph Pollock, Liah Reeves, James Ricketts, Sarah Rollins, Jessica Rowland, Caroline Sanders, Austin Schweitzer, Julia Scott, Mackenzie Sewell, Brendon Siegrist, Jakin Sikora, Ashton Simmons, Hannah Simmons, Kaheil Small, Brianna Stamps, Lacy Stewart, Matthew Stier, Macie Tomlinson, Mckenzie Underwood, Isabella Utley, Dakota Walters, Travisiah Watkins, William White, Joshua Williams, Bailer Winfree, Terry Woodard and Keyanna Word.

11th Grade 

Alexis Adams, James Anderson, Jackson Arnold, Sebastian Arredondo, Hali Barry, Kenneth Bates, Joshua Bean, Katelin Bennett, Kristen Bennett, Chelsea Bostic, Mark Britt, Dayjah Brown, Savanah Brown, Brooklyn Bruce, Brandi Burke, Stephen Burns, Daniel Burt, Payton Bush, Audrey Butler, Ethan Carr, Kristina Crowder, Maggie Crowell, Jajuanna Crutchfield, Shane Downs, Miranda Duckett, Cole Edmonds, Andrew Empey, Jacob Felkins, Taylor Fiehweg, Allison Garner, Brianna Garvin, Aaron Gilbert, Jackson Gillis, Juanita Gomez, Robert Gwynne, William Halbert, Tationia Harris, Neely Haskin, Hawella K Hatley, Brittany Heady, Amanda Helwig, Kyle Hilderbrand, John Huddleston, Kensley Hutchings, Colton Langford, Murry Lee, Margaret Mallory, Hannah Malone, Jesse Marquez, Houston Martin, Markeshia McCathern, Noe Mecina, Kennedy Morgan, Brittany Nagelhout, Carlina Palomarez, Darshan Patel, Sabrina Peterson, Alexander Roberts, Shelby Rountree, Videlia Runels, Kyle Santana, Samuel Shields, Sarah Shirley, Michael Sparks, Ethan Steed, Sarah Strickland, Tara Susan, Alexis Sutton, Dalton Teel, Allison Trentham, Amy Tribble, Aitana Vallina‑Asenjo, Sarah VanHooser, Brittney Waldron, Laura A Warren, Nadayiah Waters, Austin Way, Hannah Weeks, Mark Will and Ashley Woodard.

12th Grade 

Adrienne Akin, Nicole Alduenda, Austin Anderson, Christopher Aubuchon, Katherine Barrow, Kaylynn Baskin, David Bennett, Talanda Bolin, Terriana Brown, Cassie Bruner, Johnathan Burlingame, Chapel Burns, Jonathan Byrd, Jackelyn Carrillo, Miriam Chinkers, Nichole Contreras, Amber Cooper, Tanya Craighead, Delaney Crowder, Rachel Crowder, Noemi Cruz, Dustin Culbert, Verenisa Dickerson, Presley Draper, Austin Ellis, Zachary Fellman, Avery Ferrell, John Gardner, Jonathan Grandstaff, Haven Greer, Nikolaus Gregory, Selina Gregory, Katie Hale, Lauren Hall, Brenden Harper, Connor Harris, Maeghan Hatfield, Adam Hokanson, Taylor Holland, Rebecca E Huddleston, Billy Huff, Abby Hulse, Brittany Hurdle, Jermecia Jackson, Leslie Johnson, Dallas Jones, James Jones, Isaac Keigwin, Virginia Kelley, Brionna King, Jonathan Layne, Ashley Lehew, Ejuanie Logue, Amber Luna, Shateka Malone, Shelby McClendon, Edward McDaniels, Alex Melgar, Shelby Neal, Alexander New, Joseph Norman, Amanda Nugent, Sarah Obeidalla, Christopher Osier, Kishan Patel, Chol Rambang, Maricruz Ramirez, Austin Reed, Cole Russell, Luis Santos, Alexander Saunders, Madison Sloan, Aramis Smith, Chance Smith, Chelsey Smith, Micah Smith, Sierra Speck, Aisha Springette, Jalyn Stewart, Bryce Suber, Deiontae Sullivan, Jordan Swindle, Kayla Szych, William Tamburrino, Elijah Tomlinson, Zachary Vaden, Shelby Wheeler, Ian White, Robert I. White and Ashley Williams.

Log in or sign up to post comments.