Winfree Bryant Middle School president’s list, honor roll

Winfree Bryant Middle School president’s list, honor roll
Jul 1, 2014

 

President’s List

Sixth Grade

Claudia Aucoin, Ashlyn Baker, Madison Bumbalough, Autumn Calvo, Slone Carr, Cameron Carr, Alex Faircloth, Joseph Fowler, Braden Fuller, Alexis Galvez, Nathan Mangrum, Olivia Powers, Chandler Pruett, Emma Stone, John Vastola, Madeline Walker and Bibiana Zermeno.

Seventh Grade

Nicholas Allison, Joel Alvarez, Eathan Barnhart, Nicole Bashour, Catherine Batcheler, Gennifer Bennett, Isaac Bland, Benjamin Brashear, Christina Brenner, Daniel Calderon, Alison Caruana, Abigail Chance, David Chen, Ethan Crowell, Noah Culbert, Kameron Davis, Veronica Dinnell, Briana Downs, Anna Dozier, Grace Durham, Malachi Frewin, Melanie Fultz, Diana Garcia-Ortiz, Carlos Hernandez, Ellie Hutchings, Israel Irizarry, Emily Jones, Laneya Lee-Lattimore, Rachel Lindsey, Isabella Magana, Leonardo Martinez, Allen Martinez, Ashlyn McCaleb, Carina Mejia, Mary Minter, Trent Mitchell, Benjamin Nixon, Jacqueline Ottinger, Riley Painter, Racheal Pellerin, Kaetlyn Ragan, Braden Reece, Amari Reid, McKenna Sanford, Mattalyn Smith, Bently Spicer, Jackson Stafford, Olivia Teague, Jaelin Truong, Halen Tyler, Alaina Walsh and Melissa Whitmer.

Eighth Grade

Jeremiah Arnold, Kito Aruh, Jennifer Bayne, Daisy Carrillo, Emily Caruana, Olivia Caruana, Noah Chance, Jessieca Chen, Shivam DeSai, Allie Dozier, Nicholas Duke, Hailei Gibson, Chelsea Henry, Taylor Herndon, Keely Hicks, Victoria Jablonski, Megan Jaselskis, Racheal Jones, Macy Lee, Kathrine Malash, William McRae, Samantha Newton, Andrew Owen, Kathryn Pittman, Madelyn Poteet, Vidishakumari Prajapati, Makeya Prince, Evan Redic, Danielle Redmond, Katelyn Smith, Gabriella Tecson, Victor Vega, Israel Vega, Lauren Walker, Andrew Willis, Briawna Wood and Rayna Woodard.

Honor Roll

Sixth Grade

Addison Alford, Dawson Allen, Victoria Allison, Rebecca Apple, Collin Aucoin, Joanna Barrera, Isabella Beene, Bryson Blackburn, Brandon Bozza, Grace Bruce, Jackson Burdine, Kyleigh Burton, Justin Collins, Ta’Troyon Crawford, Benjamin Cummins, Mario De La Cruz, Bryson Elks, Bryli Evans, Mitchell Ferguson, Robert Finch, Michael Flesch, Addison Fuller, Starlyn Gallardo, Mikasha Gilliam, Gabriel Hampton, Dylan Harris, Soria Hernandez, Charles Hopper, Iseli Irizarry, Mary Johnson, Anastasia Kilburn, Susan Lasater, Sam Lewis, Gabriel Luna, Rocsana Martinez-Pantaleon, Billy Massey, Teneisha McCathern, Aleksandr McGovern, Austin Morphis, Kathryn-Alice Orr, Jose Ortiz, Damy Ortiz, Ta’Korria Perkins, Serenity Perry, Johnson Phung, Jaylen Rouse, Rebekah Rushing, Margaret Sanders, Daniel Sealock, Camille Shipp, Devin Shotwell, Matthew Shreeve, Matthew Simmons, Edwin Smith, Spencer Sorce, Edmund Stewart, Micayla Sutton, Jazmyn Sutton, Skyler Templin, Kathy Vo, Preston Wilee, Derrick Willey, Marshall Williams and Juanita Zaragoza.

Seventh Grade

Jaime Aguirre, Anthony Alfaro, Mireya Bahena, Alexa Borcherding, Ronan Briscoe, Thomas Bryan, Presley Bush, Jared Campbell, Alex Damian-Gomez, Joshua Daniels, Joshua Davis, Emily Denby, Laura Diaz, Daniel Estrada, Autumn Ford, Hannah Forkum, Lornazha Freeman, Alison Grant, Alex Hagerman, Michael Hale, Cody Harmon, Maliah Harris, Jim Hedgepath, Teagan Hedrick, Jonathan Licon, Charles Mackey, Cruz Martinez, Alan Martinez, Destiny McKelvey, Franco Mejia, Andrew Miller, Jazmin Niniz, Maria Pacheco, Michael Pacheco, Watson Palmer, Valeria Perez, Sean Raine, Jonquil Robinson, Nolan Rolley, Makayla Shattuck, Emily Smith, Dazha Smith, Aliyah Stevenson, Mason Taheny, Rachel Tarpley, Emerald Van Nus, Jade Walker, Nataleigh Wallace, Brandon Wentzell and Hannah Whitt.

Eighth Grade

Taylor Anderson, Kyla Apple, Kene Aruh, Mason Aucoin, Logan Baker, William Ballard, Tessa Barrett, Nathaniel Basner, Allison Burruss, Devin Campbell, Connor Chaparro, Dallas Cornish, Nathan Counts, Caleb Durham, Savannah Felts, Grace Ferrell, Lauren Fox, Rodrigo Galvez, Jose Garcia, Corey Golding, Joseph Greenwood, Cameron Griffith, Ashley Grimes, Adriana Heinz, Trinity Hofmann, Teandria James, Zachary Johnson, Jason Kintzler, Emily Lee, Yenet Marit Luna, Annie Mallory, Katelyn Marshall, Miriam Mejia, Madison Moles, Tyler Moore, Robert Moore, Anna Muktikar, Kemon Neuble, Gabriel Nye, Michaela O’Connell, David OHanlon, Maleigha Oldham, Glendaliz Ortiz, Adyson Palmer, Kali Pate, Yagnik Patel, Ayanna Perry, Kyra Pewitt, Trevor Pierre, Alexis Pommer, Mattie Post, Makiah Prince, Haleigh Rader, Jessica Ramirez, Ahreanna Reid, Savannah Smith, Kent Smith, Autumn Speck, Morgan Taheny, Alexandria Teamer, Jillian Tramel, Maley Turley and Madeline White.

 

Log in or sign up to post comments.